Skyriai

Darbo partijos Ignalinos skyrius paminėjo Kovo 11-ąją

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Darbo partijos Ignalinos skyriaus nariai susibūrė tam, kad ne tik paminėtų Kovo 11-ąją, bet ir artėjantį pavasarį.

Šventės lieka šventėmis, tačiau “darbiečiai” - visad nusiteikę darbingai. Ir šis skyriaus susirinkimas - ne išimtis. Darbo partijos Ignalinos skyriaus pirmininkas, rajono tarybos narys, gydytojas Manfredas  Žymantas papasakojo esamą aktualią politinę situaciją Lietuvoje ir Ignalinos rajone. Nors rinkimai į savivaldybes vyks po dviejų metų, tačiau jau dabar pradėta apie tai kalbėti. Po M. Žymanto pasisakymo kilo nemažai išsamių diskusijų.

Vėliau kraštietis, netradicinės medicinos žinovas, Dainius Samkus bei partietė, vaistingųjų augalų gydomosiomis savybėmis besidominanti Verutė Unger visiems papasakojo kaip galima išsigydyti ligas “be chemijos ir be skalpelio”. Šioje vietoje gydytojas Manfredas Žymantas pabrėžė, kad nereikėtų pamiršti ir tradicinės medicinos. Tačiau žinovų patarimais džiaugėsi ne vienas - natūralios medicinos ir liaudies išminties patarimai - išties naudingi.
 
O taip pat buvo gražiai pasveikinti Darbo partijos Ignalinos skyriaus nariai, kovo mėnesį švenčiantys jubiliejus: Honorata Vicko ir Vidmantas Puodžius. Jiems įteiktos  padėkos ir gėlių puokštės

Prie kavos puodelių dar ilgai visus linksmino liaudies muzikantas Algis Palunkiškis - skambėjo ne tik Lietuvai brangios, bet ir patriotinės dainos. Alfonsas Gasparavičius
Darbo partijos Ignalinos skyriaus sekretorius,
Ignalinos rajono tarybos narys.