Skyriai

Ž. Pinskuvienės vizitas Mažeikiuose: kraštiečiai ruošiasi naujiems skyriaus pirmininko rinkimams

Šiltą birželio 6-osios vakarą Darbo partijos pirmininkė Živilė Pinskuvienė aptarti politinės situacijos Lietuvoje, svarbių klausimų, pasikalbėti apie nuveiktus darbus ir rodomas sveikintinas iniciatyvas  susitiko su gausiai susirinkusiu Darbo partijos Mažeikių skyriaus aktyvu.

Šiltai darbiečių priimta pirmininkė su mažeikiškiais pasikalbėjo apie visuotinį-rinkiminį susirinkimą, kuris įvyks po dviejų savaičių, pasibaigus pirmininkaujančios Laimutės Kačerauskienės kadencijai.

Ž. Pinskuvienė pasidomėjo susirinkusiųjų nuotaikomis bei išklausė nuomones apie galimus tris kandidatus, pretenduojančius į skyriaus pirmininko poziciją.

Darbo partijos Mažeikių skyriaus nariai, Romas Venclovas ir Laimutė Kačerauskienė - vieni veikliausių savivaldybės tarybos narių. Jie susirinkusiems išsamiai ir su užsidegimu papasakojo apie kasdienius iššūkius, su kuriais tenka susidurti, kalbėjosi apie teikiamus pasiūlymus ir dėl geresnio mažeikiškių gyvenimo daromus sprendimus. Darbo partijos pirmininkė labai džiaugėsi, kad skyrius aktyviai veikia, dirba, yra neabejingas žmonėms ir jų problemoms.