0,6% GPM – mums, mūsų darbai – Jums

Jums tai nieko nekainuoja, o mums padės dirbti jums ir toliau. Kviečiame skirti 0,6 proc. GPM Darbo partijai. Iki gegužės 1 d. kiekvienas Jūsų gali Darbo partijai skirti 0,6 proc. nuo Jūsų jau sumokėtų mokesčių.

Jūsų remiami politikai atsakingai tęs savo darbus Lietuvai. Mūsų pastangomis kai kuriuose Lietuvos miestuose jau veikia nemokamas viešasis transportas, vaikams tiekiamas ekologiškas maitinimas, darbiečiai nuolat rūpinosi ir rūpinasi Lietuvos gyventojų pajamų augimu. Mums jūsų parama ypač svarbi. Didžiosioms partijoms aktyviai kovojant dėl vietos po saule, dažnai pamirštamos paprastų Lietuvos žmonių problemos. Mes, Darbo partija, vykdome savo pažadus. Padėkite mums dirbti Jums.

Kaip ir anksčiau, kitus 1,2 proc. savo gyventojų pajamų mokesčio papildomai galite skirti švietimo įstaigoms, menininkams, beglobiams gyvūnams ar humanitarinėms organizacijoms. O dar 0,6 proc. pajamų mokesčio galima skirti profesinėms sąjungoms arba profesinių sąjungų susivienijimams. Tad dėl 0,6 proc. paramos dalies politinėms organizacijoms partijos su niekuo nekonkuruoja. Nebūkite abejingi ir skirkite šią paramą tiems, kam, jūsų nuomone, to labiausiai reikia.

Paremti Darbo partiją itin paprasta:

Prašymus skirti dalį sumokėto GPM paramai galima teikti tik e. būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau – EDS), Prisijungimas – per elektroninę bankininkystę, el. parašo pagalba ar VMI priemonėmis. Skirti 0,6 proc. paramą galima:

* deklaravus pajamas (jei deklaruoti pajamas privalote pagal GPM įstatymą) ir užpildant FR0512 formos prašymą iki gegužės 1 d.

arba

* nedeklaravus pajamų (jei deklaruoti pajamų pagal GPM įstatymą neprivalote) ir užpildant tik FR0512 formos prašymą iki gegužės 1 d.

Taip pat tai galima padaryti ir telefonu per VMI mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš App Store ir Google play.

Darbo partijos kodas - 303189064.

Elektroninio deklaravimo sistema

DETALIĄ INFORMACIJĄ KAIP SKIRTI GPM RASITE VAIZDO ĮRAŠE: