Skirkite 0,6% Darbo partijai

Kviečiame skirti 0,6 proc. GPM Darbo partijai

Jums tai nieko nekainuoja, o mums padės daryti mūsų darbus ir toliau. Kviečiame skirti 0,6 proc. GPM Darbo partijai. Iki gegužės 1 d. kiekvienas Jūsų gali Darbo partijai skirti 0,6 proc. nuo Jūsų jau sumokėtų mokesčių.

Jūsų remiami politikai aktyviai ir energingai tęs savo darbus Lietuvai. Mūsų pastangomis kai kuriuose miestuose jau veikia nemokamas viešasis transportas, vaikams tiekiamas ekologiškas maitinimas, darbiečiai nuolat rūpinosi ir rūpinasi Lietuvos gyventojų pajamų augimu. Mums jūsų parama ypač svarbi. Didžiosioms partijoms aktyviai kovojant dėl vietos po saule, dažnai pamirštamos paprastų Lietuvos žmonių problemos. Mes, Darbo partija, nežadame, o darome darbus. Padėkite mums padėti Jums.

Kaip ir anksčiau, kitus 1,2 proc. savo gyventojų pajamų mokesčio, papildomai galite skirti švietimo įstaigoms, menininkams, beglobiams gyvūnams ar humanitarinėms organizacijoms. Dėl šios paramos dalies, partijos su niekuo nekonkuruoja. Nebūkite abejingi ir skirkite šią paramą tiems, kam jūsų nuomone to labiausiai reikia..

Paremti Darbo partiją itin paprasta:

Prašymus skirti dalį sumokėto GPM paramai galima teikti tik e. būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau – EDS), Prisijungimas – per elektroninę bankininkystę, el. parašo pagalba ar VMI priemonėmis. Skirti 0,6 proc.paramą galima:

* deklaravus pajamas (jei deklaruoti pajamas privalote pagal GPM įstatymą) ir užpildant FRO512 formos prašymą iki gegužės 1 d.

arba

* nedeklaravus pajamų (jei deklaruoti pajamų pagal GPM įstatymą neprivalote) ir užpildant tik FR0512 formos prašymą iki gegužės 1 d.

Taip pat tai galima padaryti ir telefonu per VMI mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš App Store ir Google play.

Darbo partijos kodas - 303189064.