Savivaldybėse

Savivaldybių merais išrinkti 4 Darbo partijos nariai
Algirdas Gricius
Raseinių Meras
Rolandas Janickas
Ukmergės Meras
Petras Kuizinas
Telšių Meras
Živilė Pinskuvienė
Širvintų Merė
Vilniaus apskrities savivaldybių tarybų nariai
Elektrėnai Aldona Kirkliauskienė Savivaldybės tarybos narė a.kirkliauskiene@elektrenai.lt
Vaidas Ratkevičius Savivaldybės tarybos narys v.ratkevicius@elektrenai.lt
Rimantas Edvardas Sabutis Savivaldybės tarybos narys r.sabutis@elektrenai.lt
Šalčininkai Dalia Jankelaitienė Savivaldybės tarybos narė musukrastas@salcininkai.lt
Alicija Ščerbaitė Savivaldybės tarybos narė alicijasc@gmail.com
Širvintos Vilma Bartusevičienė Savivaldybės tarybos narė vilma.b1977@gmail.com
Remigijus Bonikatas Savivaldybės tarybos narys bonissenator@gmail.com
Marija Gudonienė Savivaldybės tarybos narė dovydo.transportas@gmail.com
Alfonsas Romas Maršalka Savivaldybės tarybos narys a.r.marsalka@gmail.com
Zenonas Miselis Savivaldybės tarybos narys zmiselis@gmail.com
Darius Paliukėnas Savivaldybės tarybos narys darius.paliukenas@gmail.com
Živilė Pinskuvienė Širvintų Merė zivile.pinskuviene@sirvintos.lt
Daiva Puzinienė Savivaldybės tarybos narė daiva.puziniene1@gmail.com
Rimas Stepaitis Savivaldybės tarybos narys rstepaitis@mail.ru
Romas Zibalas Savivaldybės tarybos narys zibro7@gmail.com
Švenčionys Vytautas Bulka Savivaldybės tarybos narys info@svirka.lt
Raja Krupenina Savivaldybės tarybos narė krupeninar@gmail.com
Konstantas Ramelis Savivaldybės tarybos narys ramelis.ko@gmail.com
Vytautas Vigelis Savivaldybės tarybos narys vigelis.vytautas@gmail.com
Trakai Gelena Drungilienė Savivaldybės tarybos narė gelenadr@yahoo.com
Ukmergė Kazys Cesevičius Savivaldybės tarybos narys polietilenas@ukvm.lt
Arūnas Civilka Savivaldybės tarybos narys acivilka@gmail.com
Rolandas Janickas Ukmergės Meras rolandas.janickas@ukmerge.lt
Vidmantas Krikštaponis Savivaldybės tarybos narys vidkrik@gmail.com
Arvydas Pėšina Savivaldybės tarybos narys a.pesina@ukmerge.lt
Jurgita Vijūnė Savivaldybės tarybos narė jurgita.vijune@ukmerge.lt
Kauno apskrities savivaldybių tarybų nariai
Jonava Dainius Paulauskas Savivaldybės tarybos narys dainius.paulauskas@jonava.lt
Kaišiadorys Arvydas Jurevičius Savivaldybės tarybos narys arvydas.jur@gmail.com
Kęstutis Vytautas Meilutis Savivaldybės tarybos narys mkv@remo.lt
Kauno r. Arūnas Karlonas Savivaldybės tarybos narys a.karlonas@krs.lt
Antanas Makarevičius Savivaldybės tarybos narys darbopartija@gmail.com
Kėdainiai Stanislovas Blinstrubas Savivaldybės tarybos narys stanislovas@vikonda.lt
Rimantas Diliūnas Savivaldybės tarybos narys rimantas.diliunas@gmail.com
Indrė Fiodorova Savivaldybės tarybos narė indre.fiodorova@gmail.com
Juozas Gaidamavičius Savivaldybės tarybos narys juozas@vikonda.lt
Virmantas Ivanauskas Savivaldybės tarybos narys virmantas.ivanauskas@gmail.com
Dangiras Kačinskas Savivaldybės tarybos narys kprc.direktorius@gmail.com
Kęstutis Valionis Savivaldybės tarybos narys kestastruskava@yahoo.com
Vygantas Vanagas Savivaldybės tarybos narys vygantas@kedbusas.lt
Prienai Audrius Banionis Savivaldybės tarybos narys audrius.banionis@prienai.lt
Vytautas Martinaitis Savivaldybės tarybos narys vytautas.martinaitis@prienai.lt
Raseiniai Algirdas Gricius Raseinių Meras meras@raseiniai.lt
Valdemaras Jacikas Savivaldybės tarybos narys valdemaras.jacikas@raseiniai.lt
Vaidas Kuzmarskis Savivaldybės tarybos narys vaidas.kuzmarskis@raseiniai.lt
Genovaitė Kveselienė Savivaldybės tarybos narė genovaite.kveseliene@raseiniai.lt
Gitana Rašimienė Mero pavaduotoja, Savivaldybės tarybos narė gitana.rasimiene@raseiniai.lt
Šiaulių apskrities savivaldybių tarybų nariai
Akmenė Juozas Bučius Savivaldybės tarybos narys juozas@bpii.lt
Joniškis Romualdas Gylys Savivaldybės tarybos narys gylysr@gmail.com
Kęstutis Mačiulis Savivaldybės tarybos narys kestutis.maciulis@joniskis.lt
Kelmė Rimas Bertašius Savivaldybės tarybos narys berimas@gmail.com
Pakruojis Vytautas Kilčiauskas Savivaldybės tarybos narys vytautas.kilciauskas@pakruojis.lt
Zenonas Pekelis Savivaldybės tarybos narys z.pekelis@gmail.com
Radviliškis Jurgis Baublys Savivaldybės tarybos narys jurgisbaublys@gmail.com
Justas Malinauskas Savivaldybės tarybos narys justas.malinauskas@radviliskis.lt
Rima Tarbūnienė Savivaldybės tarybos narė rima.tarbuniene@radviliskis.lt
Šiaulių m. Angelė Kavaliauskienė Savivaldybės tarybos narė angelesiauliai@gmail.com
Danguolė Martinkienė Savivaldybės tarybos narė danguole.martinkiene48@gmail.com
Šiaulių r. Artūras Dunauskas Savivaldybės tarybos narys arturas.dunauskas@siauliuraj.lt
Ingrida Volosova Savivaldybės tarybos narė ingrida.volosova@siauliuraj.lt
Panevėžio apskrities savivaldybių tarybų nariai
Biržai Dalius Drevinskas Savivaldybės tarybos narys kvedariskiosodyba@gmail.com
Kupiškis Virginijus Andrijauskas Savivaldybės tarybos narys v.andrijauskas@kupiskis.lt
Panevėžio m. Galina Kuzmienė Savivaldybės tarybos narė galina.kuzmiene@panevezys.lt
Alfonsas Petrauskas Savivaldybės tarybos narys alfonsas.petrauskas@sodra.lt
Virginijus Viržintas Savivaldybės tarybos narys virginijus.virzintas@panevezys.lt
Panevėžio r. Rimantas Trota Savivaldybės tarybos narys rimantastr@gmail.com
Pasvalys Linas Kruopis Savivaldybės tarybos narys linaskruopis@gmail.com
Rimas Želvys Savivaldybės tarybos narys malunas@pasvalys.lt
Rokiškis Petras Kažemėkas Savivaldybės tarybos narys n.sajunga@rokiskyje.lt
Vidmantas Maželis Savivaldybės tarybos narys vidmantasmazelis@gmail.com
Klaipėdos apskrities savivaldybių tarybų nariai
Kretinga Antanas Puodys Savivaldybės tarybos narys antanas.puodys@kretinga.lt
Vytautas Ročys Savivaldybės tarybos narys vytautas.rocys@vdi.lt
Palanga Edmundas Krasauskas Savivaldybės tarybos narys edmundas.krasauskas@palanga.lt
Šilutė Tomas Budrikis Savivaldybės tarybos narys tbudrikis@gmail.com
Skuodas Vytautas Būtė Savivaldybės tarybos narys vytautas.bute@gmail.com
Stasys Gutautas Savivaldybės tarybos narys stasys.gutautas@lesto.lt
Daiva Jonušienė Savivaldybės tarybos narė daiva.j.s@gmail.com
Tauragės apskrities savivaldybių tarybų nariai
Jurbarkas Romansas Dragūnavičius Savivaldybės tarybos narys uabromansas@gmail.com
Saulius Lapėnas Mero pavaduotojas s.lapenas@gmail.com
Vilma Venslauskienė Savivaldybės tarybos narė jurbarkolinai@gmail.com
Pagėgiai Vida Gečienė Savivaldybės tarybos narė v.geciene@pagegiai.lt
Algis Grublys Savivaldybės tarybos narys a.grublys@pagegiai.lt
Edvinas Kriščiūnas Savivaldybės tarybos narys e.krisciunas@pagegiai.lt
Šilalė Genovaitė Damulienė Savivaldybės tarybos narė genovaite.damuliene@silale.lt
Alfonsas Motuzas Savivaldybės tarybos narys alfonsas.motuzas@silalesligonine.lt
Telšių apskrities savivaldybių tarybų nariai
Mažeikiai Laimutė Kačerauskienė Savivaldybės tarybos narė laimute.kacerauskiene@gmail.com
Romas Venclovas Savivaldybės tarybos narys roventa@roventa.lt
Plungė Mindaugas Jurčius Mero pavaduotojas, Savivaldybės tarybos narys mindaugasjurcius@gmail.com
Rietavas Arturas Kungys Savivaldybės tarybos narys arnata@takas.lt
Telšiai Rimantas Adomaitis Savivaldybės tarybos narys rimantas.adomaitis@telsiai.lt
Stanislovas Čekanauskas Savivaldybės tarybos narys stanislovas.cekanauskas@telsiai.lt
Laima Jurytė-Zakarauskienė Savivaldybės tarybos narė laima.juryte@telsiai.lt
Petras Kuizinas Telšių Meras p.kuizinas@gmail.com
Zenonas Mockus Savivaldybės tarybos narys zenonas.mockus@telsiai.lt
Virginija Vitkauskienė Savivaldybės tarybos narė virginija.vitkauskiene@telsiai.lt
Utenos apskrities savivaldybių tarybų nariai
Anykščiai Alfrydas Savickas Savivaldybės tarybos narys alfrydas.savickas@anyksciai.lt
Vaidutis Zlatkus Savivaldybės tarybos narys vaidutis.zlatkus@anyksciai.lt
Ignalina Alfonsas Gasparavičius Savivaldybės tarybos narys alfonsasdpignalina@gmail.com
Manfredas Žymantas Savivaldybės tarybos narys manfredas.zymantas@gmail.com
Molėtai Jolita Čimbarienė Savivaldybės tarybos narė j.cimbariene@gmail.com
Eugenijus Rinkevičius Savivaldybės tarybos narys eugenijusrinkevicius@gmail.com
Darius Stankevičius Savivaldybės tarybos narys info@alternatyvienergija.lt
Zarasai Genovaitė Burokienė Savivaldybės tarybos narė burokiene.g@gmail.com
Rimvydas Podolskis Savivaldybės tarybos narys uabsamaniai@gmail.com
Virginijus Smalskis Savivaldybės tarybos narys virgisdak@gmail.com
Arvydas Steponavičius Savivaldybės tarybos narys uabedarmeda@gmail.com
Marijampolės apskrities savivaldybių tarybų nariai
Kalvarija Antanas Burinskas Savivaldybės tarybos narys burinskasantanas@gmail.com
Rimas Sujeta Savivaldybės tarybos narys rimedis@gmail.com
Eduardas Žukauskas Savivaldybės tarybos narys edaszukauskas@gmail.com
Kazlų Rūda Audrius Ašmenskas Savivaldybės tarybos narys a.asmenskas@yahoo.com
Marijampolė Vaida Giraitytė Savivaldybės tarybos narė giraityte@gmail.com
Snaiguolė Raguckienė Savivaldybės tarybos narė raguckienes@gmail.com
Metas Ražinskas Savivaldybės tarybos narys metas.razinskas@nisa.lt
Šakiai Dinara Gudaitienė Savivaldybės tarybos narė dinara.gudaitiene@gmail.com
Vilkaviškis Edmundas Žalys Savivaldybės tarybos narys edmundas.zalys@vilkaviskis.lt
Alytaus apskrities savivaldybių tarybų nariai
Alytaus m. Kęstutis Ąžuolas Savivaldybės tarybos narys kestutis.azuolas@asrc.lt
Danutė Remeikienė Savivaldybės tarybos narė danute.remeikiene@akolegija.lt
Alytaus r. Vytautas Mikelionis Savivaldybės tarybos narys v.mikelionis01@gmail.com
Lazdijai Marija Bakšienė Savivaldybės tarybos narė marijabaksiene@gmail.com